Bu kısımda yapılan tüm yorumlar, müşterilerimizin yaptığı gerçek yorumlardır. Bu yorumlar, müşterimizin memnuniyetini ve eğitimlerimizin kalitesini ispat etmektedir. Yorum yapan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Siz de izlenimlerinizi paylaşmak isterseniz alttaki formu doldurabilirsiniz.

Eğitim ve setlerimiz için görüşlerinizi paylaşır mısınız?

 
 
 
 
 
 
* İle işaretli alanların doldurulması zorunludur.
E-posta adresiniz yayınlanmayacak.
Güvenlik nedeniyle 176.240.19.39 IP adresinizi saklıyoruz.
10 yorum var.
Gümbür Susuz ESMA SULTAN yazdı. 13.05.2024 06:24
Uzun zamandır klasik Arapçayla ilgileniyorum konu hakkında onlarca kitap ve siteden faydalandım ama daha önce herhangi bir siteye yorum yapma gereksinimi duymamıştım . Siteniz hakkında birçok şey yazabilirim ancak sürekli olarak Kur'an-ı kerime ve bu konunun idrakine atfen satırlara döktüğünüz cümleleriniz kalbime dokundu. Allah emeği geçen herkesten razı olsun ki muhakkak rızası gözetilerek işlenmiş bir amelse razıdır.
Gümbür Susuz Meral yazdı. 15.01.2024 11:19
Bir sure once Kur'an Arapcasi ürününü edindim. Emegi gecen herkese cok tesekkur ederim. Allah hepsinden razi olsun. Cok buyuk bir emekle ilmek ilmek hazilanmis. Yillardir bir turlu kiyisina yaklasamadigim icten ice istememe ragmen cesaret edemedigim bu konu hazirlamis oldugunuz sistemle ulasilabilir hale geldi. Yontem muazzam. Cok kolay ogretiyor daha simdiden Kur'an okurken kelimeleri secmeye basladim. Daha ne diyebilirim ki fevkalede bir eser olmus. ALLAH razi olsun
Gümbür Susuz ONUR yazdı. 24.11.2023 14:04
Bu set tam uzmanlarca hazırlanmış, dileyen herkese Yüce kitabımızı okurken anlamayı kolaylaştıracak bir set. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Gümbür Susuz Hüseyin yazdı. 05.11.2023 11:31
Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim, din görevlisiyim,zaman akıp gidiyor,Allah'ın kelamını öğrenmemiz bir ihtiyaçtır,vakit kaybetmeden lütfen öğrenelim.Allah CC razı olsun emeği geçen hocalarından,arapça kampüs ailesinden...
Gümbür Susuz Esra yazdı. 31.10.2023 15:54
Anlayarak hafız olma niyetiyle Kur'an Arapçası seti aldım. İlk kur eğitim videolarını bitirdim, kelimeleri yarıya kadar ezberledim. Şimdiden az da olsa anlamaya başladım, çok heyecanlıyım. Dil eğitiminde en önemlisi kelime bilgisi. Videoyu birkaç kez izleyince kelimeyi duyar duymaz görsel gözünüzde beliriyor. Testler pekiştirmek için çok yardımcı oluyor. Geliştirme adına ufak bikaç rica ekleyeyim. Videolara gösterim hızı seçeneği eklenebilir, testlerdeki arapça yazı fontu biraz büyütülebilir ve ders notlarına kelime listeleri de çekimli haliyle eklenebilir. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Tereddüt eden, yapabilir miyim diye düşünen varsa hiç vakit kaybetmesin. İlk önce zor gibi geliyor ama Rabbim kolaylaştırıyor. Uzun süre ezber yapmayınca, rutin iş hayatında yeni bişey öğrenmeyince beyin köreliyor haliyle ama pası çabuk siliniyor merak etmeyin.
Gümbür Susuz Osman yazdı. 13.08.2023 14:50
Arapça öğrenmeyi ne kadar istesem de bir o kadar da korkuyordum ta ki bu site ile tanışana kadar.
Gümbür Susuz merveduymaz yazdı. 03.08.2023 09:21
34 yaşındayım 12 1,5 yaş ve 2 aylık bebeğim var . Kuran setini aldım ben de 150 kelime ezberledim 2 haftada 4 tane de gramer bilgisi öğrendim bu süreçte ben bile kendime hayret ediyorum. Yasini okurken ne okuduğumu resmen anlıyorum. Rabbim ebeden razı olsun hocamızdan emeği geçen herkesten
Gümbür Susuz Nur YILDIZ yazdı. 22.07.2023 00:36
Allah’ım bana arapçayı kolaylaştır diye dua ettiğimi ardından bu siteyi bulduğumu hatırlıyorum. Rabbim’e sonsuz hamd, hazırlayanlara da dualar ediyorum. Bu hizmetiniz cennetinize vesileniz olsun. Amin.
Gümbür Susuz Muaz yazdı. 06.07.2023 10:51
Daha önce klasik metodla öğrenmeye çalıştım muvaffak olamadım ama bu setle çok da hızlı kolay ve kalıcı öğreniyorum Allah ebeden razı olsun
Gümbür Susuz Kul yazdı. 01.07.2023 23:48
Kur'an Arapçası eğitimini aldım. İnanılmaz yararlı bir ilim, ALLAH vesile olan sizlerden razı olsun. Hızlandırma olsa daha iyi olur diyen arkadaşlar olmuş, onun için yazayım: Chrome'un Video Speed Controller diye bir eklenti var. Onu indirerek videoları hızlandırabilirsiniz. (Bilgisayar için) Telefon için de kiwi browser var, telefonu masaüstüne çeviriyor. Burada da aynı eklentiler ile videoları hızlandırabilirsiniz.