1. Online eğitimler CD mi?

Online eğitim programlarımız CD formatında değildir. Uygulama formatında hazırlanmış; bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerde kullanılan interaktif dijital uygulamadır. Online eğitimimiz bütün cihazlarla uyumludur.

2. Ürünlerin kullanım süresi var mı?

Tüm ürünlerimizde üyelik süresi 1 yıldır. Ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl kullanım hakkı satın almış olursunuz.

3. Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verme işlemi çok basittir. www.arapcakampus.com adresinden, satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyerek siparişi tamamlayabilirsiniz.

4. Satın almada ödeme yöntemleri nelerdir?

Satın aldığınız ürünün ödemesini banka havalesi, kredi kartı ya da banka kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yoktur.

5. Bana kargo gelecek mi?

Etekellem'ül Arabiyye eserimizin kitapları dijital olup online eğitim uygulamasının içindedir. Eğitim setlerimizde siparişten sonra size herhangi bir kargo ulaşmaz. Ürünler size siparişten sonra mail olarak ulaştırılır. Yada aşağıdaki linklerden uygulamaları indirebilirsiniz.

Android cihazlar için: TIKLAYINIZ

Bilgisayar için: TIKLAYINIZ

6. Ürünleri kullanmaya nasıl başlayacağım?

www.arapcakampus.com adresinden siparişinizi tamamladıktan sonra size bir mail ulaştırılır. Bu mail spam ya da gereksiz kutusuna düşmüş olabilir. Mailde uygulamayı indireceğiniz linkler yer alır. Kullandığınız cihaza uygun linki tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama indikten sonra, sipariş esnasında belirlediğiniz mail adresi ve şifre ile giriş yapıp uygulamayı kullanabilirsiniz.

7. Satın aldığım ürünü ne kadar zaman sonra kullanabilirim?

Satın aldığınız ürünlerin aktivasyonu, sistem yoğunluğuna göre maksimum 30-40 dakika arasında değişmektedir. Bu süre içerisinde ürünlerin üzerindeki tüm engeller kalkar ve ürün kullanımınıza açılır.

8. Size nasıl ulaşabilirim?

[email protected] adresinden mail ile bize ulaşabileceğiniz gibi, sitemizdeki chat bölümünden telefonunuzu ve bize ulaşmak istediğiniz konuyu belirterek müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

9. Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Şifrenizi unutmanız durumunda uygulama üzerinden şifremi unuttum butonunu tıklayarak ya da www.arapcakampus.com adresinden hesabım linkini tıklayarak şifremi unuttum bölümünden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

10. Satın almak istediğim ürünle ilgili detaylı bilgiye nasıl ulaşırım?

Satın almak istediğiniz ürününle ilgili detaylı bilgiye ürün sayfasından ulaşabilirsiniz. Ürünle ilgili tüm detaylar ürün sayfasında yer almaktadır.

11. Online eğitimler nasıl oluyor? Dersler canlı mı?

Online eğitimlerimiz video formatlı çalışmalardır. Önceden hazırlanmış videoları, cep telefonu, tablet ya da bilgisayar uygulaması üzerinden giriş yaparak istediğiniz saatte seyredebilirsiniz. Dersler canlı değildir. Yani belirli bir saatte belli bir süre ile sizi kısıtlamaz. Videolarımızı üyelik süresince seyretme sınırı yoktur.

12. Cihazım bozuldu ya da değiştirdim. Online eğitim uygulamam ne olacak?

Online eğitim uygulamamıza, üyelik süresince 3 cihaz kullanım hakkı tanınmakta ve aynı anda 2 cihaza kurulum yapılabilmektedir. 3. cihaz hakkınızı kullanmak istediğinizde, online eğitim uygulaması içerisindeki “cihazlarım” bölümünden bir cihazı silerek 3. cihazda kullanımı sağlayabilirsiniz.