Etekellemü'l Arabiyye (Arapça Konuşuyorum) online eğitiminin içeriği

Etekellemü'l Arabiyye (Arapça Konuşuyorum) ismini verdiğimiz eğitimimiz, Arapça konuşmak isteyenlerin kendi başlarına Arapça öğrenebilmeleri için hazırlanmış online bir eğitimdir. Eğitimimiz üç kur üzerinden planlanmıştır:

  1. Kur: Temel seviye Arapça eğitimi
  2. Kur: Orta seviye Arapça eğitimi
  3. Kur: İleri seviye Arapça eğitimi

Her bir kur da üç farklı üründen oluşmaktadır. 1. ürünümüz, Etekellemü'l Arabiyye (Arapça Konuşuyorum) kitabıdır. Kitabımız tamamen konuşma odaklı hazırlanmış olup, dijital bir kitaptır. Kitaptaki bütün kelime, cümle ve diyalogların seslendirilmesi yapılmış ve okuduğunuz kelime ya da cümlenin sonuna konulmuştur. Sadece Arapça seslendirmeyle de yetinmeyip manasını da seslendirdik ve Arapça sesin sonuna koyduk. Bu sayede hiç kimseye sormaya ihtiyacınız olmaksızın kitaptaki cümlelerin manasını anlayabilirsiniz. Yine online eğitimin içine kitabımızın PDF formatını da koyduk. Dileyenler kitabın çıktısını da alabilirler.

Online eğitimimizin 2. ürünü, kitapta geçen Arapça kelimelerin ezberletildiği Arapça kelime ezberleme uygulamasıdır. Kitabımızda geçen bütün Arapça kelimeler hafıza teknikleriyle ezberletilmektedir. Mesela, 1. kitabımızda 500 Arapça kelime var. Bu 500 kelimeyi animasyonlarla ve hafıza teknikleriyle ezberliyorsunuz. Eğitime ne kadar emek verdiğimizi şununla anlayın ki, kitabımızda geçen bütün Arapça kelimeleri saydık ve her bir kelime için bir hafıza kurgusu yapıp bir animasyon hazırladık. Bunu da testleriyle birlikte online eğitimin içine koyduk.

Online eğitimimizin 3. ürünü, Arapça cümle kurma videolarıdır. Eğer kaliteli ve doğru konuşmak istiyorsanız, Arapça cümle kurma tekniklerini bilmeli ve Arapça gramer bilgisine sahip olmalısınız. Bu bilgiye sahip olmadan kaliteli konuşamazsınız. Gramer eğitimi videoları hafıza teknikleriyle hazırlanmıştır. Her bilgi sizlere animasyonlarla öğretilmektedir. Bu sayede eğitim hem zevkli hem kolay hem de kalıcı olmaktadır. Ayrıca bu eğitimi seyrederken not tutmakla uğraşmayın diye ders notlarını da online eğitimin içine koyduk. Yani biz sizin için her şeyi düşündük.

Bu online eğitimi kullanırken şöyle yapmalısınız: Kitaba geçmeden önce kendinize bir ay süre verin. Bu bir ayda kitapta geçen Arapça kelimelerin tamamını ezberleyin. Hafıza tekniklerini kullandığımızdan kelime ezberi çok daha çabuk bitecektir. Arapça kelime ezberiyle birlikte, cümle kurma videolarını seyredin ve Arapça gramer bilgisine sahip olun.

Bu iki eğitimi tamamlandığınızda dijital kitabınıza geçebilirsiniz. Kitabınıza geçtiğinizde; kitabın kelimelerini zaten biliyorsunuz, cümleleri anlayabilecek Arapça gramer bilginiz de var, inanın çok kolay bir şekilde kitabı anlayabilecek ve kitapta geçen cümleleri siz de kolayca kurabileceksiniz. Hatta kendinize inanamayacaksınız!

Etekellemü'l Arabiyye (Arapça Konuşuyorum) online eğitimi ile, Arapçada bir çığır açtığımıza inanıyoruz. Alıp kullandığınızda üzerinde ne kadar büyük bir emek olduğunu siz de göreceksiniz.

Eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ!

ARAPÇA ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Arapça Öğrenmek Sandığınız Kadar Zor Değil!

Bizler Arapça eğitiminde bir çığır açtık! Arapçayı hafıza tekniklerini kullanarak Türk ve Arap asıllı birçok Arapça hocaları ile hazırladığımız eğitim setlerimizle zor gibi görünen Arapçayı öğrenmek ve konuşmak artık çok kolay. Hemen bize ulaşın!

 Arapçayı hızlı, kolay ve kalıcı öğrenmek için TIKLAYINIZ!!!