Yurtdışından davet etsek gelebilir misiniz? (Pratik Arapça Konuşma ve Kur'an'ı Anlama Eğitimi)

Arapça konuşturmak veya Kur'an'ın anlaşılması maksadıyla yurt dışında birçok hizmetler ve Arapça eğitimler yapılıyor. Eğer yurt dışından bizlere bir davet gelirse davete icabet eder ve bu sistemin orada kullanımını sağlarız. Bizim burada yapacağımız şey, sınıflara girip öğrenciye Arapça öğretmek değil; Arapça öğretmenlerine bu usulü öğretmektir.

Çünkü bir sınıfa girip Arapça öğretsek, orada yaşamıyoruz ki devamını getirebilelim. Arapça eğitimin devamı için oradaki hocaların bu sistemi bilmesi ve Arapçayı bu tekniklerle öğretmesi gerekir. Bu sebeple bizim eğitimimiz Arapça hocalarınadır.

Bir haftalık bir eğitimle sistemin nasıl çalıştığını, Arapça derslerin nasıl anlatılacağını, dijital ürünlerin nasıl kullanılacağını öğretir ve sistemimizi onlara açabiliriz. İhtiyaç anında da uzaktan eğitimle destek sağlayabiliriz.

Bizim arzumuz şu: Arapça öğrenenler artık zorluk çekmesin ve böyle kolay bir sistem varken boşuna yorulmasın. Yurt içi yurt dışı; gücümüz nereye gitmeye yeterse oraya gider, bu sistemi orada kurgularız.

Eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ!

ARAPÇA ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Arapça Öğrenmek Sandığınız Kadar Zor Değil!

Bizler Arapça eğitiminde bir çığır açtık! Arapçayı hafıza tekniklerini kullanarak Türk ve Arap asıllı birçok Arapça hocaları ile hazırladığımız eğitim setlerimizle zor gibi görünen Arapçayı öğrenmek ve konuşmak artık çok kolay. Hemen bize ulaşın!

 Arapçayı hızlı, kolay ve kalıcı öğrenmek için TIKLAYINIZ!!!